Změna termínu: Edúv syn a Berlin Manson v Underdogs: benefice pro Limity jsme my
Změna termínu: Edúv syn a Berlin Manson v Underdogs: benefice pro Limity jsme my

❗️ Pátek 26. 1. 2024 v Underdogs' ❗️

Benefiční večer na podporu Limity jsme my a boje za klimatickou spravedlnost!

K tanci a poslechu vystoupí:

🖤 Edúv syn

❤️ Berlin Manson

a další, které budeme postupně doplňovat. Mimo jiné se můžete těšit na doprovodný program v podobě tomboly, našeho merche a povídání o tom, co děláme a proč vlastně potřebujeme spoustu peněz. I nehudební program budeme v průběhu měsíce postupně doplňovat, takže zůstaňte natěšenx!

Proč benefici vlastně pořádáme? Uhelné společnosti podávají zastrašující žaloby (tzv. SLAPPs), kterými se snaží odradit členstvo klimatických hnutí od jejich aktivit a připravit hnutí o peníze nutné pro jeho fungování. Abychom se proti takovým uhlobaronským útokům mohlx bránit, potřebujeme pokrýt právní výdaje a zaplatit skvělou práci našeho právního týmu, který se aktivně snaží zabránit tomu, aby se z těchto účelových žalob stala norma ohrožující životaschopnost všech grassrootových hnutí. Tady i ty můžeš přidat ruku k dílu a podpořit nás a naše snahy o to, aby odpovědnost za klimatickou krizi nesli ti, co jí způsobili!

Pokud už se nemůžete dočkat, až nám přispějete na fungování našeho právního týmu, můžete to udělat zde: https://www.darujme.cz/limity-pravo

a stejně tak můžete podpořit vystupující koupí jejich tvorby zde:https://eduvsyn.bandcamp.com/

https://korobushka.bandcamp.com/album/ivot-kon-ke-m-trin-st

3 months ago
Underdogs'
Nádražní 349, 150 00 Praha 5-Smíchov
Add to calendar
Download flyer